دسته‌بندی: زناشویی

اعتیاد جنسی یا بیش فعالی جنسی و تاثیر آن در روابط زناشویی

رفتار جنسی یک بخش عادی و سالم از زندگی است و بسیاری از مردم از تجربیات جنسی لذت می برند. بیش فعالی جنسی زمانی مشکل ساز می شود که باعث ناراحتی قابل توجهی برای فرد شود یا او را در معرض آسیب رساندن به خود یا دیگران قرار دهد.

مشاهده کامل»

نکات موثر و عوامل تاثیرگذار بر رضایت زناشویی و ثبات ازدواج بخش دوم

رضایت زناشویی یک وضعیت ذهنی است که به طور خودکار به دست نمی آید و به تلاش مستمر زوجین برای تحقق آن نیاز دارد، به ویژه در سال های اولیه ازدواج، زیرا در این مرحله رضایت زناشویی ناپایدار است و روابط زناشویی در معرض خطر است.

مشاهده کامل»

رابطه از راه دور

برای حفظ یک رابطه راه دور باید کار سختی انجام دهید. تلاش و کوشش و تلاش شما می تواند در دراز مدت سودهای بزرگی را به بار آورد. در این پست در مورد روابط راه دور، مشکلی که ممکن است در زندگی زناشویی با آن روبرو شوید، و روش هایی برای دور زدن مشکلات بیشتر گفته ایم.

مشاهده کامل»

رابطه با یک همسر نابالغ چگونه است؟

عدم سلامتی عاطفی می تواند فقدان عمق و درک در مورد احساسات شخصی، عدم توانایی در برقراری ارتباط و پردازش امور مربوط به رابطه و همچنین عدم همدلی و توانایی درک تجربیات عاطفی همسرتان را منعکس کند. نشانه هایی که در ادامه آمده نشان می دهد همسرتان از نظر عاطفی نابالغ است.

مشاهده کامل»

نشانه های خیانت شوهر را بشناسید

روابط به شکل های مختلف است و ممکن است رابطه هر زوج با دیگری متفاوت باشد. در حالی که بسیاری از علائم هشدار دهنده ممکن است در شریک زندگیتان ببینید، اما می تواند ثابت شود که این فقط یک اغفال بوده است. شریک زندگی شما ممکن است دلیل واقعی برای یک اقدام خاص داشته باشد، اما شما ممکن است این مسئله را تصور کنید که او به شما خیانت کرده است.

مشاهده کامل»
پست دیگری برای نمایش وجود ندارد

سرپرست نویسندگان

خانم دکتر مریم عبدالهی

مریم عبدالهی

ارشد روانشناسی عمومی
مشاوره ازدواج، مشاوره فردی

دسته بندی ها

یک جلسه مشاوره
به همراه پیش پرداخت آنلاین